Ваші думки, питання, пропозиції, зауваження чи побажання


Responsive image
*Шановні відвідувачі нашого сайту! Будь-ласка, не забувайте що це офіційний сайт компанії, тому будь-які коментарі, які перенаправляють читачів (посилаються) на неперевірені, ненадійні джерела інформації, будуть видалятись. Також будуть видалятись коментарі, які можуть бути розцінені як реклама, флуд, оффтоп або троллінг. Будь ласка, при створенні коментарів, пам'ятайте про людську повагу одне до одного, намагайтеся бути ввічливими та доброзичливими, тоді спілкування буде результативним та приємним для всіх.
Дякуємо Вам за розуміння! Ми завжди раді почути Ваші запитання та надати відповіді, які знаходяться у межах нашої компетенції.

Оксана
2019-02-07 06:38:19

Купиди квартиру на Антоныча, в декабре 2017, шестая секция. На момент покупки квартира была не подключена к комуникациям. Дверь поставлена, лоджии застеклены. Термин сдачи 06.2018. Прошел год с момента покупки и 7мес с предполагаемой сдачи, а воз и ныне там. Никто ни о чем нас не ставит в известность, на Ироксе отвечают, что сдача будет предположительно в 06.2018. Это год задержки, и 1.5 от внесения полной суммы стоимости квартиры. Теперь не сплю и дергаюсь, потому что не верю в результат.

Володимир
2019-01-24 23:26:30

Як на рахунок скандального будинку на Личаківській.Будівництво велось без дозвільних документів


Представник забудовника
2018-04-23 09:13:09


П . Роман, Будинки ПрАТ “ ІРОКС ” ніхто не заморозить і не в змозі цього зробити, оскільки всі дозвільні документи у ПрАТ “ ІРОКС ”  є в наявності і знаходяться в вільному доступі на офіційному сайті !

роман
2018-04-21 18:21:39

ходять чутки що будинки Ірокс можуть заморозити тому що у директора проблеми із міською радою та правохоронних органах \\відгукніться\\

Ігор
2018-04-10 11:42:58

Ми інвестували в ІРОКС ще більше року назад. Звичайно, хвилювань було багато, але кожного разу коли приїжджали і дивились на хід будівництва – ми заспокоювались і були раді, що інвестували іменно сюди!

Надія
2018-04-03 16:14:56

Ми з чоловіком молода сім’я, заручились тільки місяць тому і чекаєм не дочекаємся коли нам дадуть ключі від квартири. Дуже надіємось, що скоро у нас буде квартира. Вже приїзджали декілька разів дивитись і залишились дуже задоволені. Все зроблено надійно і якісно. Всім новим власникам квартир бажаємо хороших сусідів!

Юля
2018-04-03 10:34:11

Дякуємо компанії ІРОКС, що допомогли здійснити мрію моєї сім’ї. Ще недавно ми навіть мріяти не могли про своє житло. А зараз вже збираємось переїздити в свою квартиру. Умови розтермінування та ціна просто чудові. Мрії здійснюються!

Струк Марія
2018-03-30 16:30:42

Ми шукали де можна придбати квартиру по хорошій ціні у Львові. Надоїло жити в старому будинку, де все валиться та потребує ремонту. Плануємо придбати квартиру в новобудові. Найбільше сподобався ірокс. Умови розстрочки та ціна тут найбільше підходящі. Думаємо, що зупинимося на ваших будинках.

Світлана М.
2018-03-30 11:29:07

Ми з чоловіком звернули увагу на ІРОКС ще рік назад. Для чоловіка який мав справу з будівництвом, було важливо якість будівництва. Для мене, як для кожної жінки, щоб було красиво і затишно. Вже придбали квартиру. Тут ми змогли знайти усе нам потрібне!


Представник забудовника
2018-01-26 09:25:33


Доброго дня, пані Віта, дякуємо за запитання. Новин є багато кожного дня, найголовніщі з них публікуються у розділі НОВИНИ. Свіжі новини прямо зараз готуються до публікації.

За консультацією по конкретних питаннях та детальною інформацією щодо придбання квартири чи приміщення, будь ласка, звертайтесь до менеджерів компанії (телефони менеджерів знаходяться внизу кожної сторінки сайта).

Віта
2018-01-23 13:48:15

Доброго дня, Представник забудовника! Що у вас нового.

Дмитро
2017-11-20 12:04:49

Дуже гарні дома . Огромний жилий квартал з огромнєйшим паркінгом перед домом.Хороший тихий район,вся тириторія огорожена зроблина сучасно і яскраво.Найбільш всього сподобалось що дома цегляні і при тому дуже швидко будуються.Девятиетажки взагалі тільки з цегли і можна будувати бо будинок має видержувати нагрузку і силу вітра,коли дом має 30 з лишнім метрів вітри сильно давять на стіни і крепкість матеріала з якого вони побудовані вирішують крепкість всього будинка.Іншим плюсом є то що зроблена вся сантехнка включно з котлом ще і італійский.Хороша ціна і розстрочку обіцяли н тому буду брати.

Віта
2017-11-08 14:12:43

Добре те, що планують збудувати поліклініку. Адже це зручно, коли поліклініка, недільна школа знаходяться близько, не потрібно буде витрачати багато часу на добирання. Зважаючи на проблеми з громадським транспортом - це просто супер!

Марат С.
2017-10-12 21:24:48

Я все розумію там шо кожжна буд.фірма має свої негаразди із документами чи там ляпи в будівництві чи ще щось...АЛЕ шо мене радує так це те, шо будуєте із цегли яка зроблена із глини. Натуральний матеріал, краще за який мабуть тільки дерево та сама глина. В умовах міста я кращого варіанту для себе не знаходжу. Ще би не було всіх подій минулих які підпсули репутацію вам, взагалі було би зашибісь. Моя вам порада, як підприємця з досвідом, оскільки минулого не зміниш, то зробіть висновки і добре дбайте про майбутнє (і своїми ТЕПЕРІШНІМИ діями). Крок за кроком ви відновите довіру і все буде гаразд.

Владислав
2017-08-30 14:00:50

Був на осмотрі квартири з менеджеркою і буду брати.Дуже хороше планування оригінальне,а не так як в тих домах з желізобетона де кожна квартира з єчейок і однакова.Кухня велика з балконом світла,є де вийти зранку каву попити.Зал великий правильної форми без додаткових углів зі стін випераючих.І знову ж цегли будують,дім дише і тепло добре зберігає,цвілі не буде,а то в бетоні сирость одна і грибки потім по стінам.Ціна в Ірокса при тому краща що взагалі дуже приємно здивувало при такій класінй планіровці і якості.

Галина
2017-08-22 16:28:59

Трансформаторна підстанція - це сила. Скільки коштів в неї забудовник вклав і все для клієнтів. Ціни в Ірокса одні знайнищих, а якість одна з найкращих!!!! А все тому. що фірма дбає за якість будівництва і будує з цегли власного виробництва. І цеглу зробив - і дім збудував.

Іванка
2017-08-07 11:22:10

Прочитала про фірму Ірокс багато позитиву і негативу також. Поцікавилась забудовником та вирішила придбати квартиру у цієї фірми. Менe приваблює ціна, якість будівництва. Забудовників дуже багато і неможливо знайти ідеал. А все що пишуть різні писаки - наклепи про фірму. Кожна розумна людина сама повинна оцінити, всі за та проти.

Василь
2017-08-01 17:01:29

Всім доброго дня! Про самого Забудовника пишуть різне, як і про всіх інших Забудовників, але знаю точно, купив там 2 квартири і не мав ніяких проблем,ще знижку добру дали при 100% оплаті за одну квартиру., що якість будівництва дійсно найкраща по старому надійному принципу капітального будівництва. Крім того дуже лояльні умови розтермінування дали на другу квартиру бо так би не подужив купити для 2-х дітей ,так що плюсів більше ніж достатньо, щоб зробити правильний вибір.

Власник квартири
2017-07-31 11:23:48

Зараз на ринку будівництва дуже багато будівельних фірм (будинки ростуть як гриби після дощу). Відповідно є велика конкуренція, а це боротьба за майбутнього покупця. Тому будівництво має бути як найвищої якості - це якісні будівельні матеріали, виконання будівельних робіт. Фірма Ірокс не один рік на ринку будівництва і виконує всі роботи якісно, так як на фірмі працюють спеціалісти, грамотні виконроби та майстри. Я як інвестор дуже часто буваю на будові та своїй квартирі. Спілкуюсь з виконробами та майстрами бачу, що будівництво йде, - я задоволений роботою фірми Ірокс.

Назар Шинський
2017-07-27 10:14:05

Будівництво йде, реклама теж добре себе показує. Купив останню 2-х кімнатну квартиру. Дали можливість перепланувати під себе, дуже радий. Та і багато у чому є відмінності із іншими забудовниками. От наприклад: я розглядав зелений двір, там розводки не роблять, чорнову стяжку, за вікна та котел потрібно доплачувати і виходить - це не дешево. Чесно я задоволений даним забудовником .)))

Василь Дмитрович
2017-07-24 17:51:04

Дуже задоволений квартирою.Менеджер при виїзді на будову казала що в квартирі мідна проводка ну думав є і є ,а під себе всерівно будеш міняти.Взяв свого електрика,а вінсказв що нічого периробляти не треба все ідеально зроблено хібащо місць під розетки дросверлити там де я захочу,а кабля всі такі як треба якісні.То вже дуже сильна економія на ремонті бо мідь тепер дуже дорога,а тут все зразу зроблено якісно і посовісті.

Тарас Василів
2017-07-24 09:43:09

Був на будові на Сихові, з менеджером обдивились три варіанти, два дуже сподобались. Найперше сподобався район, бо на Сихові багато кінотеатрів, торгових центрів, шкіл та дитячих садочків. Сподобався вигляд будинку зовні, всі з одинаковими яскравим фасадом. Під'їзд гарно зроблений не елітарний але чисто та практично. На вхідних дверях вже є домофон і тамбурні двері, зимою буде тепліше в під'їзді. В квартирі яку дивились з менеджером, усі будівельні роботи зроблені та можна починати робити ремонт. Прокладена проводка по усіх кімнатах, та виведено дріт під включателі та розетки. Так само Ірокс робить всю воду та опалення включно з котлом. Стяжка дуже хороша не потрібно буде переробляти, по порогу бачу що більше 7см. Майже у всіх квартира є по дві лоджії, в кухні та кімнаті. Дуже задоволений даним забудовником. Планую купляти тут квартиру.

Катерина
2017-07-21 14:11:41

Нещодавно купила квартиру у цього забудовника на вул. Антонича. Порадили звернутись в Ірокс мої хороші знайомі. І я зовсім не розчарована. Район суперовий, досить спокійний, поблизу багацько магазинчиків, базар, кінотеатр... Будинки Ірокс будує лише з хорошої високоякісної цегли.

Віта Рибак
2017-07-21 13:29:16

Ірокс відома будівельна компанія, яка на ринку вже багато років. Вона розвивається , будує нові будинки. Тому заплативши гроші за квартиру можна бути впевненим ,що отримаєш своє житло.Можливо із затримкою, зважаючи на закони, які змінюються доволі часто.

Надія Іщенко
2017-07-20 20:15:44

Доброго вечора. Минулої п'ятниці знайшла час, та поїхала на будову перевірити на якому етапі моя квартира і що робиться з під'їздом та узагалі з будинком. Дуже приємно була здивована, що бідівництво підходить до закінчення. Ще залишилось три під'їзди облагородити та докласти бруківку перед будинком. Надіюсь що до осені уже все буде здано та ніхто не буде перешкоджати з виробленням документів. Маю велике бажання на початок зими за'їхати у свою квартиру.


Представник забудовника
2017-05-28 01:58:21


Шановні відвідувачі! Для нас важлива Ваша думка, тому ми будемо дуже вдячні Вам за будь-який Коментар. Якшо Вам є що сказати - пишіть, не соромтеся!


*Шановні відвідувачі нашого сайту! Будь-ласка, не забувайте що це офіційний сайт компанії, тому будь-які коментарі, які перенаправляють читачів (посилаються) на неперевірені, ненадійні джерела інформації, будуть видалятись. Також будуть видалятись коментарі, які можуть бути розцінені як реклама, флуд, оффтоп або троллінг. Будь ласка, при створенні коментарів, пам'ятайте про людську повагу одне до одного, намагайтеся бути ввічливими та доброзичливими, тоді спілкування буде результативним та приємним для всіх.
Дякуємо Вам за розуміння! Ми завжди раді почути Ваші запитання та надати відповіді, які знаходяться у межах нашої компетенції. • Консульт. центр

  • м. Львів, вул. Залізнична, 7

  • Гаряча лінія:

   +38(067)-773-83-86
   +38(032)-229-58-55

  • Cекретар:

   +38(068)-091-00-05

 • Телефони менеджерів

  • +38(067)-773-83-86 Наталя
  • +38(067)-943-68-65 Світлана
  • +38(096)-320-17-17 Віра
  • +38(099)-320-17-17 Соломія