Responsive imageCтаття має: 1055 переглядів Всі новини2017-10-11 15:02:16
Наслідки буревіїв на Львівщині вражають!

Після шквалів і буревіїв, що пройшли Львівщиною і нанесли багато шкоди, БК «Західна Вежа» проінспектувала незалежна комісія і встановила збитки нанесені стихією. Причиною  пошкодження балкону було названо: сильний поривчастий вітер, шквал, буревій, та незакриття вікон. Будівельники залишили вікна лоджії незакритими для провітрювання, що з сильними вітрами спричинило парусність і частково пошкодило балкон. Про штормове попередження  на Львівщині повідомлялося  заздалегідь, але робітників з пятниці на суботу не було а охорона не побачила відкриті вікна, з приводу чого з охоронцями проведена розяснювальна розмова.

   Певна міра недбалості зі сторони окремих працівників персоналу та ушкоджений балкон це, звичайно, прикро, - непередбачений людський фактор здатен поставити під загрозу наполегливу та сумлінну працю всього підприємства. По факту пошкодження балкону зроблено висновки та терміново вжито усих необхідних заходів безпеки, але це, нажаль, не єдине проблемне питання насьогодні, адже негода цього разу спричинила набагато більше проблем мешканцям львівщини.


   Вночі з 6  на 7 жовтня на Львівщині сильний вітер повалив десятки дерев у місті Львові та всій області, що ускладнило рух транспорту та постачання електроенергії. Вітер обірвав дроти електропостачання. У місті Львові, на вулиці Степана Бандери дерево впало на дроти електропостачання, трамваї не курсували .
    Через падіння дерева на колію, більше години спізнився потяг сполученням 091, Львів-Київ.

 

І ще багато лиха:

- вул. Демнянська - зірвало дах;
- Вул. С.Петлюри 27а 15 Зірвало декілька кусків і фрагментів даху;

- Вул. Джерельна - впав рекламний щит;

- Вул. Вул Кульпарківська ( менс ) - зірвало дах ;

- Без світла залишилися 195 населених пунктів у семи західних областях. Зокрема, на Івано-Франківщині – 48, на Львівщині – 44, на Волині – 42, на Рівненщині – 23, на Закарпатті – 18, на Тернопільщині – 17, на Буковині – 3.


   Наразі на вулицях міста та області інтенсивно працюють рятувальники.