Responsive imageCтаття має: 1290 переглядів Всі новини2017-10-27 12:34:27
КВАРТИРА З ВИГЛЯДОМ НА ХРАМВласну церкву мають мешканці нового житлового кварталу на Сихові, що по вулиці Антонича. Будинки ще добудовують, а храм на подвір'ї уже діє. 

"Наша громада є молода і люди в це місце приходять відпочити. І душею і тілом відпочити. Тут стараються зробити щоби було красиво і затишно. І духовно затишно. Сюди приходять за духовною їжею. Для того щоби відпочити від життєвої біганини і рутини, знову набратися сил. Десь заглибитися в себе, подумати - може десь неправильно йдеш. Відкоригувати свій життєвий шлях по правді Божій. По тому, як Господь заповідає йти, - розповідає настоятель громади Благовіщення Пресвятої Богородиці, священик Андрій. - І направду це дуже добре є. Дуже добре, що відбудовуються церкви. Тому що район у нас є дуже великий. І якщо взяти до уваги, скільки мешканців тут проживає, то церков у нас є ще недостатньо".

Настоятель радіє - щоразу більше людей гуртується в храмі. "Можна збудувати будинок, можна створити сім'ю, виховати дітей, але якщо забудеш про Бога, забудеш для чого ти тут живеш, то все це пройде. А якщо не відбудуєш храм Духа Святого, якщо не прийдеш до Господа - все це нівелюється".

Поруч з храмом завершують роботи з благоустрою. З'являються нові торгові точки. Місцевий підприємець каже - товар продається добре. "Ми є представниками від виробника дерев'яних дверей з Тернополя. Приїхали сюди - привезли свою продукцію. Тут продаємо - тут нормально продається. Тому-що новий район - густозаселений. Нові будинки. Все нормально, працюємо. Забудовник все для нас зробив прекрасно. Дякуємо!".

У будинку на Антонича вже завершують штукатурні роботи - обробляють сходові клітки "короїдом". Незабаром тут житимуть нові мешканці, які вже роблять ремонти. Серед них - і син майстра будівельної бригади. "Квартири тут файні. Я малому взяв тут хату, - каже бригадир штукатурів Василь Грицалик. - Дуже гарні квартири - планування гарне. Нехай люди приходять - є он ще вільні квартири. Здається з сантехнікою, вхідними дверими, вікна пластикові, штукатурка, стяжка. Залишається тільки побілка. Санітарну побілку зробити і можна заселятися. Будинок вже на стадії закінчення - це останній під'їзд".

Власникам квартир допоможуть і на фінальній стадії. "Забудовник реалізовує всі види робіт - перепланування, реконструкції та усі види ремонтних робіт за бажанням кожного клієнта", - каже експерт з продажу Олена Кость.

Новий квартал розбудовується і оживає. Будинкам на вулиці Антонича уже присвоїли номери. "На дані об'єкти забудови виділені номери, які дають підставу зареєструвати право власності. Заведена вода, електроенергія подана. І зараз подається газ", - каже генеральний директор компанії "Ірокс" Ігор Микичак. Один з наступних кроків - збудувати тут багатоповерхову поліклініку. У ній лікуватимуть мешканців з усього мікрорайону. Окремо подбали про діток. Відкрили недільну школу. 

"Щоби дати цим дітям мудрість духовну, мудрість правди Божої, ми зробити тут недільну школу, - розповідає настоятель громади Благовіщення Пресвятої Богородиці, священик Андрій. - Також планується будівництво ще однієї церкви, уже капітальної споруди, кам'яної. Це, направду, дякуючи оцьому забудовнику - компанії "Ірокс" - що вона дбає про духовне".

Квартира поруч з церквою - таку незвичайну можливість мають мешканці Сихова, які вже потихеньку обживають новий квартал.

Сюжет телеканалу ZIK