Responsive imageCтаття має: 1190 переглядів Всі новини2017-11-13 16:17:38
Компанія «Ірокс» подасть в суд на Пайонкевич

Компанія «Ірокс» готує судовий позов з приводу заяв начальниці міського юридичного відділу Гелени Пайонкевич.

Про це заявив генеральний директор компанії «Ірокс» Ігор Микичак.

У позові компанія вимагатиме спростування неправдивих заяв міської чиновниці.

«З подивом дізналися про претензії міської ради до нашого підприємства, - каже Ігор Микичак. – Адже ще не висохли чорнила на розпорядженні міської адміністрації про присвоєння номерів будинкам на вулиці Антонича. У перекладі на просту мову це означає – наше будівництво є абсолютно законним. Із цим уже юридично погодилась міська влада.

За нашою інформацією, ще на початку минулого тижня у своєму кабінеті мер Львова особисто давав вказівки підлеглим «замочити» наше підприємство. Будь-якими методами. Така активність пояснюється просто – це чергова спроба міських посадовців зірвати процес реєстрації нашої нерухомості. Іншими словами - позбавити людей права власності на житло.

Уже на фінальному етапі.

Хочемо нагадати Галині Казимирівні - чиновник зобов’язаний нести відповідальність за публічні заяви. Бо отримує зарплатню не з кишені мера Львова – а з міської казни. Як ви правильно зауважили, саме у Львові зареєстрована компанія «Ірокс». І, справді, саме у міський бюджет потрапляють сплачені забудовником податки. Тому коли в черговий раз за вашу зарплатню будете купувати предмети розкоші або ж першої необхідності, згадайте – серед них і гривні, зароблені трудовими руками наших працівників. Це прості люди, які не плещуть язиком, використовуючи посаду як трибуну, – а з дня у день працюють для розвитку регіону і держави.

Саме тому «Ірокс» іде до суду. Щоби показати – якщо чиновник некомпетентний, то не має права на посаду.

 

 

Фото webplus.info