Responsive imageCтаття має: 2259 переглядів Всі новини2018-06-21 15:24:42
Поворот у справі затримання директора ПрАТ “Ірокс”.

 

Адвокати Ігоря Пилиповича Микичака оскаржили дії поліції. Тепер слідчих чекає кримінальна відповідальність.

Директора будівельної компанії “ІРОКС” затримали 12 квітня на підставі скарги клієнта та інкримінували шахрайство і зловживання службовим становищем. Через незаконне затримання Ігор Пилипович провів кілька днів за гратами і вийшов на волю під заставу.

Вдень арешту обласна ДАБІ скасувала будівельній компанії “ІРОКС” 10 декларацій про початок будівництва і готовність об'єктів до експлуатації. Окружний адміністративний суд м. Львова вбачаючи незаконні дії з сторони ДАБІ зупинив дію рішень. Після чого будівельна компанія “ІРОКС” змогла продовжити будівництво.

Мицик Олег Володимирович (адвокат)

Це придумана історія при якій пенсіонер МВС був використаний правоохоронцями по підробленій квитанції  придбати одну з готових квартир. Він уклав договір, приніс підроблену квитанцію, що вже встановлено захистом і в подальшому був безпідставно затриманий Ігор Пилипович Микичак.

Прокуратура №1 виконала рішення суду та зареєструвала кримінальне провадження відносно працівниці Сихівського райвідділу поліції яка реєструвала безпідставне провадження, висовувала безпідставну підозру та умисно затримувала.