Responsive imageCтаття має: 1006 переглядів Всі новини2017-04-11 20:33:23
Компанія «Ірокс» висловила свою позицію щодо новобудови на Антонича, 3

ПрАТ «Ірокс» відкидає всі звинувачення, висловлені на їх адресу жителями будинку на Антонича, 3 та представниками територіального управління юстиції у Львівській області. Leopolis.news публікує повну офіційну відповідь від компанії.

«З приводу підключення до необхідних комунікацій. Жодних оформлених скарг на неякісне газо-, водо- чи електропостачання ані від мешканців будинку на Антонича, 3, ані від ОСББ з 2012 року не було. Перша скарга надійшла лише 23 березня 2017 щодо відсутності водопостачання. Отже, за 5 років жодних скарг ані забудовнику, ані у контролюючі органи не надходило. Тобто, всі комунікації працювали справно за тарифами, встановленими згідно з чинним законодавством.

З приводу договірних стосунків з ОСББ. З часу створення у грудні 2015 року голова ОСББ жодного разу не зверталася і не надавала інформації про створення цієї структури ані в усній, ані у письмовій формі. Не існує будь-яких договірних стосунків між управителем житлового кварталу на вулицях Антонича – Майданна – ЖЕК ПрАт «Ірокс» та ОСББ, як це передбачено чинним законодавством. Однак, з 2012 року і до цього часу усі комунальні послуги – водопостачання і водовідведення, каналізація,, газопостачання, електроенергія, обслуговування прибудинкової території та ремонт дорожнього покриття справно надаються.

З приводу водопостачання. Припинення водопостачання відбулося з незалежних від управителя причин. Вийшло з ладу обладнання насосної станції, яке з 2012 року двічі ламалося. Жодної копійки на оплату проведення ремонтних робіт по солідарному відновленню роботи водопостачання зі сторони ОСББ не вчинялося. Аналогічно неодноразово відновлювалося покриття проїжджої частини. Зруйноване внаслідок неправильної експлуатації цього покриття членами ОСББ, а саме заїздом багатотоннажних машин. Жодної копійки на відновлення цього дорожнього покриття від ОСББ теж не надходило.

Аналогічна ситуація і в питаннях газопостачання, по дощових і каналізаційних стоках, які перебувають у власності та на балансі управителя і також підтримуються в належному стані. Однак за це від ОСББ жодної оплати управляюча компанія на поточний ремонт не отримує.

Щодо реєстрації «будинку в будинку». Компанію «Ірокс» зацікавила інформація, оприлюднена представником Головного територіального управління юстиції у Львівській області Оксаною Куманською-Нор. Оскільки ця інформація для компанії, як власника цього приміщення, стала повною несподіванкою. З цього приводу компанія наступного дня, 5 квітня, відправила запит у ГУ юстиції та державному реєстратору з проханням дати роз’яснення, хто саме провів ці зміни у реєстрації та за чиїм саме клопотанням ці зміни були здійснені. Компанію цікавить, звідки і від кого у чиновника з ’явилася така інформація саме про цю квартиру, площею 75 кв. м з числа сотні тисяч об’єктів нерухомості, розміщених у Львівській області. З чиєї вказівки і чому ця інформація була оприлюднена у форматі публічного звернення, а не надана правоохоронним органам ще до прес-конференції, а також безпосередньо власнику приміщення – компанії «Ірокс». Стосовно якого і були вчинені дані порушення, вочевидь, не без відома Головного територіально управління юстиції у Львівській області, яке контролює та має доступ до СДР майнових прав.

Хочемо підкреслити, у даному випадку були порушені інтереси саме будівельної компанії «Ірокс», а не сторонніх осіб. Судячи з усього, відбулася зміна не площі, а лише назви об’єкту нерухомості, що може випливати на подальшу бухгалтерську звітність. Варто додати кілька слів щодо «професійності» публічних заяв чиновника, який виступив у рамках прес-конференції за кошти платників податків, чомусь покинувши робоче місце у робочий час. Питання: відколи це представник юстиції стає спеціалістом у будівельній сфері? Беручи на себе невластиві функції коментування ситуації з водо-, електро- та газопостачанням, та не маючи на руках відповідної документації, мабуть, і не маючи відповідної освіти, та точно не спілкуючись із забудовником і не побувавши на об’єкті будівництва жодного разу. І чи входить у посадові обов’язки працівника ГУ юстиції виконання обов’язків, які покладені на ДАБІ? У такому випадку, як для фахівця, просте запитання – яким чином обігрівалися мешканці будинку на Антонича, 3 в опалювальний сезон? Адже без безперебійного водо-, газо- і електропостачання експлуатація індивідуальних газових котлів, якими обладнані квартири ОСББ, є неможливою.

Відповідний запит про це компанія «Ірокс» уже скерувала в Головне територіальне управління юстиції у Львівській області, сподіваючись, що за результатами цього запиту буде проведено відповідне службове розслідування».

Оригінальна стаття знаходиться тут: Leopolis.news

P.S.: отримано офіційну відповідь-лист від ДП "Західний ЕТЦ":

Responsive image