Responsive imageCтаття має: 1013 переглядів Всі статті


2017-09-26 12:46:33
КУПІВЛЯ НЕРУХОМОСТІ В НОВОБУДОВАХ «ІРОКС» –  НАЙНАДІЙНІШЕ ВКЛАДЕННЯ КОШТІВ

     Інвестуючи кошти в нерухомість ви забезпечуєте свій капітал від усіляких ризиків,  банки банкротують а гроші «під матрацом» знищує  постійна інфляція.

     Вкладати кошти в новобудови «ІРОКС» приваблює не тільки заможних бізнесменів, а й простих людей, які хочуть збільшити свої накопичення таким чином.

    Тисячі людей обирають новобудови , що будує «ІРОКС» , які відрізняються міцністю та використанням тільки натуральних будівельних матеріалів .

  Придбавши нерухомість , ви зможете відразу отримувати прибуток, якщо почнете здавати її в оренду .  У порівнянні з іншим видом інвестування, ви можете отримувати дохід регулярно і у більших розмірах, ніж при банківському вкладі . Вартість нерухомості в Україні , а особливо у Львові ,  стабільно зростає і навіть у тому випадку, якщо відбувається економічна криза, вона закінчиться, і ціни повернуться на колишній рівень і знову почнуть зростати . З часом, ви зможете поліпшити стан своєї нерухомості, а значить, підвищите її ліквідність.  Володіючи власною нерухомістю, можна брати в банку кредит, кошти які ви успішно інвестуєте в інші проекти.

   Інвестування в новобудови – основні переваги.

  Для того щоб отримувати стабільний дохід з нерухомості, ви повинні з розумом підходити до її вибору, враховуючи  якість нерухомості  ,  досвід забудовника , її  тип та розташування .

  Вкладення у вітчизняні об'єкти нерухомості неодмінно принесе прибуток . Зокрема, в ту нерухомість, яка знаходиться у великих мікрорайонах міст, що дозволить швидко окупити її і почати отримувати чистий дохід.

  Купівля квартири є найпоширенішим видом інвестування в нерухомість. Ми рекомендуємо вам вибирати невелику квартиру, від 1 до 2 кімнат, бажано, щоб вона була вдало розташована  , а будинок знаходився ​​поблизу  громадського транспорту .

  Нерухомість первинного ринку завжди була приваблива як інструмент інвестування: коли ви купуєте об'єкт ще на етапі його будівництва, ви зможете заощадити до 50% загальної вартості.

  Нерухомість може приносити вам постійний прибуток, тому її ви можете здавати в оренду. До комерційних об'єктів належать приміщення під офіси, склади, торгові точки  , і саме комерційна нерухомість приноситеме прибуток найшвидше .

  Інвестування в зарубіжну нерухомість зажадає від вас додаткових витрат по найму фахівця, який прекрасно знайомий зі специфікою ринку нерухомості в тій країні, куди ви зібралися вкладати свої кошти. Не забувайте, що в інших країнах, є свої особливості купівлі та володіння нерухомістю, тому, щоб не допустити непоправних помилок, вам необхідно ретельний аналіз цього зарубіжного ринку.

     Як  інвестувати в нерухомість?

 Якщо ви вирішили придбати об'єкти нерухомості з метою подальшого перепродажу або здачі в оренду, врахуйте наступні рекомендації:не варто зациклюватися тільки на об'єктах житлового напрямку. Найчастіше, комерційна нерухомість, дає набагато більш ефективні результати, тому розглядайте і складські, офісні та торгові приміщення, які ви можете придбати. Постійний моніторинг стану ринку нерухомості, ваші знання і вміння розбиратися в ній, допоможуть правильно вибирати об'єкти для покупки. Вивчіть основні методи оцінювання, прогнозування та аналізу цього ринку і це посприяє успішним вкладенням і стабільному доходу. Намагайтеся грамотно підходити до здачі своєї нерухомості в оренду: складайте бізнес-плани, прораховуйте всі ризики, величину доходу, враховуйте всі дрібниці перш ніж придбати нерухомість різної спрямованості (комерційну або житлову), вивчіть ситуацію на цьому ринку, в тому секторі, районі, області, який вас приваблює.

 Важливо знати: інвестування в нерухомість є одним з найнадійніших, тому такі об'єкти ніколи не знецінюються.Найнебезпечніший для інвестора фактор на ринку нерухомості — це політична ситуація, іншими словами, політичний ризик. Коли в країні спостерігається така нестабільність, ринок нерухомості відразу реагує, на ньому починаються коливання і зниження цін, але подібна ситуація, має і свої плюси: при такому політичному чи економічному становищі, при падінні вартості об'єктів нерухомості дуже вигідно їх купувати. Убезпечити себе від ризиків, можна і покупкою в довгостроковій перспективі: вкладайте свої кошти в ті об'єкти, які ви надалі будете здавати в оренду або почекаєте, поки не налагодиться ситуація в країні. При придбанні об'єкта нерухомості, купуйте той, який ви будете застосовувати тільки за цільовим призначенням. Досить поширена у нас ситуація, коли об'єкти житлової нерухомості, перетворюють на комерційну: квартиру в салон краси, в офіс і т.д. На забувайте, що законодавство змінюється і ваше інвестування в один момент може стати рентабельним і найвигіднішим .  При оформленні банківського кредиту на покупку нерухомості, ви повинні бути вкрай обережні , банківський кредит тягне за собою масу додаткових витрат і має тенденцію до збільшення, за рахунок змін на валютному ринку . Тому дуже вигідно інвестувати в новобудови на пряму ще на стадії будівництва , де є безвідсодкове розтермінування.   Будь-яка валюта постійно знецінюється а ваша інвестиція в новобудову тільки росте в ціні на вашу користь. Висновок – інвестування в новобудову завжди вигідно !

  Інвестування в первинну нерухомість — це вкладення капіталу з довгостроковою перспективою. При цьому, ефективніше і вигідніше купувати об'єкти саме зараз , в період кризи і війни, за адекватними цінами і за цільовим призначенням . Не секрет , що тенденція росту на нашу первинну нерухомість почнеться відразу після закінчення військових дій на сході .

  Якщо ви хочете швидко купити і також оперативно продати нерухомість, краще  розглядати тривалі плани, що обов'язково принесе вам стабільний дохід від здачі в оренду або продажу нерухомості  в подальшому .

       

      Ми запитали в досвідчених ріелторів про ринок нерухомості.

-          Пані Соломія , яка зараз ситуація з купівлею квартир у Львові ?

-          Люди , які вкладають свої заощадження в нерухомість , або наприклад купляють житло для своїх дітей які нещодавно одружилися і хочуть мати окреме житло , вибирають насамперед співвідношення «якість – ціна» . Покупець спочатку запитує , чи використовувалися газо-піноблоки або інші шкідливі будівельні матеріали в будівництві і хочуть придбати для своїх дітей житло , яке  не буде їх отравляти .     Найпривабливішим для покупців виявляється житло збудоване БК«ІРОКС» , оскільки вони мають свій завод по виготовлені натуральної і найякіснішої цегли .

-            Житло від ПрАТ «ІРОКС» - це однозначно найкращий вибір .

 

В пана Едуарда , що займається  нерухомістю вже 39 років  ми теж запитали про купівлю нерухомості.

-          Пане Едуарде , чому люди вибирають нерухомість саме у Львові?

-          Після того , коли стало зрозуміло , що війна на сході завершується і впровадженням  світомим співтовариством для України інвестиційних пакетів – типу «План Маршала » ситуація з привабливістю первинного житла покращилася і люди хлинули на ринок новобудов . 

-          Мої знайомі маклери з США чомусь  дуже цікавилися саме Львовом і житлом де використовується цегла і нема шкідливих будматеріалів , і хочуть закупити квартири в БК «Сихівська Вежа »  що збудовано фірмою «ІРОКС» бо тільки вони  дбають про екологію будматеріалів  .

-          Євреї що керують провідними фірмами по нерухомості теж почали зкуповувати житло в новобубудовах і теж запитуються про будинки з цегли  де нема шкідливих будматеріалів  і кажуть що це вкладення є вигіднішим ніж тримати капітал в швейцарських банках .